OTDR Fiber Optik Test Cihazı, 1550nm 10 mw 80 km 20dB 3.5 in Renkli Dokunmatik Ekran Görsel Hata Bulucu Evrensel Arayüz

OTDR Fiber Optik Test Cihazı, 1550nm 10 mw 80 km 20dB 3.5 in Renkli Dokunmatik Ekran Görsel Hata Bulucu Evrensel Arayüz

Emre için Kİ
₺ 3.33
kullanılabilirlik:

ANA İŞLEV : OTDR test cihazı, fttx'in ve erişim ağının yapımını ve bakımını değerlendirmek, fiber optik kesme noktalarını belirlemek, optik kablonun uzunluğunu ölçmek ve göreceli optik güç kaybını hesaplamak için kullanılabilir. 6 FONKSİYON : OTDR fiber optik test cihazının altı işlevi vardır : optik zaman etki alanı reflektometresi, optik güç ölçer, kararlı ışık kaynağı, görsel hata konumu, LED lamba, olay haritası, son derece pratik.OPTİK GÜÇ ÖLÇER : 8 dalga boyu 850 980 1300 1310 1490 1550 1625 1650. 1550nm kararlı ışık kaynağı, 0 ila 80 km'yi destekler, 8 dalga boyunu destekler, test cihazı geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir.DOKUNMATİK EKRAN : OTDR fiber optik test cihazı, kullanımı daha kolay olan 3,5 inç renkli dokunmatik ekranı benimser operate.SC OTDR için arayüz, OPM PFL için 2.5 mm arayüz.KOMPAKT tasarım : Kompakt boyut ve hafif, bu fiber optik kablo test cihazı taşımak için uygundur.ANA İŞLEV : OTDR test cihazı, fttx'in ve erişim ağının yapımını ve bakımını değerlendirmek, fiber optik kesme noktalarını belirlemek, optik kablonun uzunluğunu ölçmek ve göreceli optik güç kaybını hesaplamak için kullanılabilir. 6 FONKSİYON : OTDR fiber optik test cihazının altı işlevi vardır : optik zaman etki alanı reflektometresi, optik güç ölçer, kararlı ışık kaynağı, görsel hata konumu, LED lamba, olay haritası, son derece pratik.OPTİK GÜÇ ÖLÇER : 8 dalga boyu 850 980 1300 1310 1490 1550 1625 1650. 1550nm kararlı ışık kaynağı, 0 ila 80 km'yi destekler, 8 dalga boyunu destekler, test cihazı geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir.DOKUNMATİK EKRAN : OTDR fiber optik test cihazı, kullanımı daha kolay olan 3,5 inç renkli dokunmatik ekranı benimser operate.SC OTDR için arayüz, OPM PFL için 2.5 mm arayüz.KOMPAKT tasarım : Kompakt boyut ve hafif, bu fiber optik kablo test cihazı taşımak için uygundur.Şartname : Öğe Türü : OTDR Fiber optik Test Cihazı Malzeme : ABSModel : AUA 16 AConnector Model : SC APCStable ışık kaynağı : 1550nm OTDR : 0-80km Optical Güç Ölçer : 8 dalga boyu 850 980 1300 1310 1490 1550 1625 1650 Red aydınlatma : 10mw LED ışık : Evetdustproof Arayüz : OTDR için SC arayüzü, OPM PFLDisplay için 2.5 mm arayüz : 3.5 mm inç dokunmatik ekrangüç Kaynağı : Dahili 3.7 V 2200m Ah polimer pil (dahili) Fiş Voltajı : 100-240vnasıl Kullanılır : Turnontouse.Paket listesi : 1 x OTDR Fiber optik test Cihazı1 x Kullanım Kılavuzu1 x şarj Kafası1 x şarj kablosu1 x ışık Diski1 x saklama çantası.

Ürün hakkında

Item Type:
OTDR Fiber Optic Tester
Material:
ABS
Model:
AUA 16A
Connector Model:
SC APC
Stable Light Source:
1550nm
OTDR:
0-80km
Optical Power Meter:
8 wavelengths 850 980 1300 1310 1490 1550 1625 1650
Red Lighting:
10mw
LED Light:
Yes
Dustproof Interface:
SC interface for OTDR, 2.5mm interface for OPM PFL
Display:
3.5 inch touch screen display
Power Supply:
Built in 3.7V 2200mah polymer battery (built in)
Plug Voltage:
100-240V
How to Use:
Turnontouse.:
Package List:
1 x OTDR Fiber Optic Tester:
1 x Manual:
1 x Charging Head:
1 x Charging Cable:
1 x Light Disk:
1 x Storage Bag:

Müşteri seçim