bamboo bamboo ® Paslanmaz Çelik Depolama Rafı (Köpek Yavrusu)

bamboo bamboo ® Paslanmaz Çelik Depolama Rafı (Köpek Yavrusu)

Emre için Kİ
₺ 0.33
kullanılabilirlik:

Artık hepsini kolunuzun ulaşabileceği bir yerde tutabilirsiniz.Bunlar, yürümeye başlayan çocuğunuzu yemek zamanı hazırlığına daha fazla dahil etmek istediğinizde de kullanışlıdır, çünkü küçük çocuğunuz akşam yemeğinde hangi hayvanı davet etmek istediklerini kolayca seçebilir.
✔ ÜSTÜN KALİTE-Sağlam kalın gıda sınıfı 304 Paslanmaz Çelikten yapılmış, uzun ömürlü dayanıklılık sağlamak için pas, korozyon, asit ve alkali hasarlarını ortadan kaldırır .Kitty ve Puppy bulaşık rafları sadece güzel fotoğraflar çekmekle kalmaz; (Çevrimiçi yayınlarsanız çok fazla beğeni alacağınızdan eminiz!) Ayrıca hayatınızı kolaylaştırırlar.Bambu bambu tabaklarınızı ve diğer bulaşıklarınızı boşaltır ve kurutur .Bambu bambu tabaklarınızı ve diğer bulaşıklarınızı boşaltır ve kurutur .Akşam yemeği hazırlamak kendi başına yeterince kaotik olabilir, özellikle de yürümeye başlayan çocuğunuzun en sevdiği hayvanın nerede saklandığını bulmak için dolaplarınızı çılgınca karıştırıyorsanız.5 Tabağa kadar tutar.✔ YERDEN tasarruf - Bu bulaşık kurutma rafı tezgah, mutfak masası veya vitrin üzerinde kullanım içindir.
✔ YAVRU KEDİ BOYUTU L : 24.Bu, çocukların özerkliğini ve özgüvenini artırarak yemek zamanlarını daha fazla kontrol altında hissetmelerini sağlar ve karar verme becerilerini geliştirir! .
✔ GÜVEN YARATIN-Küçük çocuğunuzun akşam yemeğinde hangi hayvanı davet etmek istediğini seçmesine izin verin.Bu, çocukların özerkliğini ve özgüvenini artırarak yemek zamanlarını daha fazla kontrol altında hissetmelerini sağlar ve karar verme becerilerini geliştirir! .
✔ YAVRU KEDİ BOYUTU L : 24.5 cm W : 18 cm D : 14.
✔ ÜSTÜN KALİTE-Sağlam kalın gıda sınıfı 304 Paslanmaz Çelikten yapılmış, uzun ömürlü dayanıklılık sağlamak için pas, korozyon, asit ve alkali hasarlarını ortadan kaldırır .Bu, çocukların özerkliğini ve özgüvenini artırarak yemek zamanlarını daha fazla kontrol altında hissetmelerini sağlar ve karar verme becerilerini geliştirir!Bu herkes için bir kazan-kazan.5 Tabağa kadar tutar.Tüm bb hayvan tabaklarınızı tek bir yerde tutacak ve en sevdiğiniz çevre dostu bambu sofra takımlarını aynı anda sergilemenize izin verecek sevimli bir saklama rafı taleplerinizi dinledik.5cm Ağırlık : 15cm D : 15.
✔ GÜVEN YARATIN-Küçük çocuğunuzun akşam yemeğinde hangi hayvanı davet etmek istediğini seçmesine izin verin.

Ürün hakkında

Müşteri seçim