Ev Dalgalanma Koruyucusu, Alev Geciktirici Kabuk, Takması ve Çıkarması Kolay Yangına Dayanıklı, Aşırı Gerilim Koruyucu

Ev Dalgalanma Koruyucusu, Alev Geciktirici Kabuk, Takması ve Çıkarması Kolay Yangına Dayanıklı, Aşırı Gerilim Koruyucu

Emre için Kİ
₺ 2.33
kullanılabilirlik:

Her ürünün kalitesini sağlamak için sıkı kalite kontrol süreci.Hassas tasarım, korozyon önleyici ve aşınma direnci.Yıldırım meydana geldiğinde hızlı tepki, voltajı boşaltma, ev aletlerini koruma ve güvenliğiniz.Alev geciktirici kabuk, yangına dayanıklı, güvenli use.It istikrarlı performans özelliğine sahiptir ve kurulumu kolaydır.Her ürünün kalitesini sağlamak için sıkı kalite kontrol süreci.Hassas tasarım, korozyon önleyici ve aşınma direnci.Yıldırım meydana geldiğinde hızlı tepki, voltajı boşaltma, ev aletlerini koruma ve güvenliğiniz.Alev geciktirici kabuk, yangına dayanıklı, güvenli use.It istikrarlı performans özelliğine sahiptir ve kurulumu kolaydır. 1. Alev geciktirici kabuk, yangına dayanıklı, kullanımı güvenli2. Hassas tasarım, korozyon önleyici ve aşınma direnci3. İstikrarlı performans özelliğine sahiptir ve kurulumu kolaydır4. Yıldırım meydana geldiğinde hızlı tepki, voltajı boşaltma, ev aletlerini ve güvenliğinizi koruma5. Her ürünün kalitesini sağlamak için sıkı kalite kontrol sürecişartname : Özellik : Alev geciktirici kabuk, yangına dayanıklı, kullanımı güvenlidir.Hassas tasarım, korozyon önleyici ve aşınma resistance.It istikrarlı performans özelliğine sahiptir ve kurulumu kolaydır.Çıkarılabilir montaj, takılması ve çıkarılması kolaydır.Yıldırım meydana geldiğinde hızlı tepki, voltajı boşaltma, ev aletlerini koruma ve güvenliğiniz.Her ürünün kalitesini sağlamak için sıkı kalite kontrol süreci.Şartname : Durum : yepyeniisteğe bağlı Boyut : 3p20ka, 3 P40 KÜRÜN performansı : tutuklayıcıkarın deşarj akımı 20kamaksimum deşarj akımı : 40kavoltaj : 1000 V DC (her ikisi de 500 V 800 V) Kurulum yöntemi : ray montajı koruma tipi : IP20 VOLTAJ seviyesi koruması : 3.0 KAFailure göstergesi : yeşil normal / kırmızı Arıza malzemesi : alev geciktirici PA66 RENK : Resim gösterisi Olar Akpaket Ağırlık : Yaklaşık 380gpaket Listesi : 1 * ev dalgalanma Koruyucus Unot : 1. Monitörler aynı kalibre edilmez, fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi gerçek nesneden biraz farklı olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.2. Lütfen bu ürünün yeni tipinin ve eski tipinin rastgele gönderileceğini ve sipariş vermeden önce sakıncası olmayacağından emin olun.

Ürün hakkında

Feature:
Flame retardant shell, fire proof, safe to use. :
Precise design, anti-corrosion and wear resistance. :
It has the characteristic of stable performance, and easy to install. :
Removable assembly, easy to plug and unplug. :
Quick response when lightning occurs, unloading voltage, protecting home appliances and your safety. :
Strict quality inspection process to ensure the quality of each product.:
Specification:
Condition:
Brand New
Optional Size:
3p20ka, 3p40ka
Product performance:
arrester
Nominal discharge current 20KA:
Maximum discharge current:
40KA
Voltage:
1000V DC (both 500V 800V)
Installation method:
rail mounting protection type
Voltage level protection up:
3.0KA
Failure indication:
green normal / red fault
Housing material:
flame retardant PA66
Color:
As Picture Show
Package Weight:
Approx 380g
Package List:
1 * House Surge Protector:
Note:
1. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:
2. Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.:

Müşteri seçim