Azot Gazı Bahar Alaşım Sıkıştırılmış azot silindiri Şişirme Portu ile 42000N İlk Kuvvet 4200 Serisi Sıkıştırma Yayları(YX4200-038)

Azot Gazı Bahar Alaşım Sıkıştırılmış azot silindiri Şişirme Portu ile 42000N İlk Kuvvet 4200 Serisi Sıkıştırma Yayları(YX4200-038)

Emre için Kİ
₺ 2.33
kullanılabilirlik:

Gaz yay silindirinin yanında, boru bağlantı sistemleri için de kullanılabilen bir şişirme portu vardır.Silindir gövdesinin üst kısmında C şeklinde bir çentik ve alt kısmında kurulumu kolay M8 vida delikleri olan U şeklinde bir çentik vardır.Alaşımlı malzemeden yapılmış ve boru kaynağından daha güvenli ve daha güvenilir olan entegre kesme ve şekillendirme işlemini benimser.4200 serisi azot gazı yayının ilk yay basıncı, uzun stroklu ve kararlı çalışma ile 42000 N'DİR.Piston çubuğu ile ince işlemeden sonra sertlik yüksektir ve yüzey pürüzlülüğü yaklaşık Ra0.02um'a ulaşır.Herhangi bir nedenle ürünlerimizden veya hizmetlerimizden memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve sorunu çözme fırsatı verin.Nihai hedefimiz olarak müşterilere iyi bir alışveriş deneyimi sunacağız.Gaz yay silindirinin yanında, boru bağlantı sistemleri için de kullanılabilen bir şişirme portu vardır.Silindir gövdesinin üst kısmında C şeklinde bir çentik ve alt kısmında kurulumu kolay M8 vida delikleri olan U şeklinde bir çentik vardır.Alaşımlı malzemeden yapılmış ve boru kaynağından daha güvenli ve daha güvenilir olan entegre kesme ve şekillendirme işlemini benimser.4200 serisi azot gazı yayının ilk yay basıncı, uzun stroklu ve kararlı çalışma ile 42000 N'DİR.Piston çubuğu ile ince işlemeden sonra sertlik yüksektir ve yüzey pürüzlülüğü yaklaşık Ra0.02um'a ulaşır.Herhangi bir nedenle ürünlerimizden veya hizmetlerimizden memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve sorunu çözme fırsatı verin.Nihai hedefimiz olarak müşterilere iyi bir alışveriş deneyimi sunacağız.Şartname : Öğe türü : Azot gazı yayı Malzeme : Alaşım Amaç : Kalıp sıkıştırma azot gazı silindir Silindir çapı : Yaklaşık. 95.2 mm / 3.7 in Piston Çapı : Yaklaşık. 60mm / 2.4 in Paket Listesi : 1 x Azot Gazı yayı Not : 1. Sabitlemek için azot gazı yaylı piston çubuğunu kullanmayın ve piston çubuğunun ucundaki dişli delik, kaldırma için bir kaldırma deliği olarak kullanılamaz. 2. Azot gazı yayının aşağıdaki yönlerini değiştirmeyin : (1) Azot gazı yayının silindir bloğuna, sızdırmazlık halkasına vb.Delikler açın. (2) Stroku azaltmak için piston kolu kısaltılır (3) Azot gazı yayı ve aksesuarları üzerinde başka işlemler yapmayın 3. Nitrojen gazı yaylarını ürün kataloğu spesifikasyonları kapsamı dışındaki amaçlar için kullanmayın. 4. Amonyak gazı yayının sıkıştırıldıktan sonra serbestçe geri dönmesine izin vermeyin, çünkü bu iç yapıya zarar verecektir.

Ürün hakkında

Item Type:
Nitrogen Gas Spring
Material:
Alloy
Purpose:
Mold compression nitrogen gas cylinder
Cylinder Diameter:
Approx. 95.2mm / 3.7in
Plunger Diameter:
Approx. 60mm / 2.4in
Package List:
1 x Nitrogen Gas Spring:
Note:
1. Do not use the nitrogen gas spring plunger rod for fixing, and the threaded hole at the end of the piston rod cannot be used as a lifting hole for lifting.:
2. Do not modify the following aspects of the nitrogen gas spring:
(1)Drill holes on the cylinder block of the nitrogen gas spring, the sealing ring, etc.:
(2)The piston rod is shortened in order to reduce the stroke:
(3)Do not perform other processing on the nitrogen gas spring and its accessories:
3. Do not use nitrogen gas springs for purposes outside the scope of product catalog specifications.:
4. Do not allow the ammonia gas spring to return freely after being compressed, as this will cause damage to the internal structure.:

Müşteri seçim