METALİK perçin somunları (M10) 30 Adet, Karbon Çelik Tırtıllı Dişli ek parça somunları-Mobilya için Mekanik Bağlantı

METALİK perçin somunları (M10) 30 Adet, Karbon Çelik Tırtıllı Dişli ek parça somunları-Mobilya için Mekanik Bağlantı

Emre için Kİ
₺ 3.33
kullanılabilirlik:

KURULUM - Perçin somunu, malzemenin işlenemeyecek kadar ince olması sorununu çözmek için tasarlanmıştır. [3] : Tasarım-Somun perçin, malzemenin işlenemeyecek kadar ince olması sorununu çözmek için tasarlanmıştır. [5] : KURULUM - Somun perçin, malzemenin işlenemeyecek kadar ince olması sorununu çözmek için tasarlanmıştır.Somunun dişleri dış bir kuvvetle plakaya bastırılır, böylece deliğin çevresi deforme olur ve deforme olan nesne kılavuz oluğa bastırılır.It pnömatik veya el perçinleme aleti ile perçinlenmesi gerekir.Bu kilitleme etkisini sağlar.Somunun dişleri dış bir kuvvetle plakaya bastırılır, böylece deliğin çevresi deforme olur ve deforme olan nesne kılavuz oluğa bastırılır. [5] : KURULUM - Somun perçin, malzemenin işlenemeyecek kadar ince olması sorununu çözmek için tasarlanmıştır.Bu kilitleme etkisini sağlar.Somunun dişleri dış bir kuvvetle plakaya bastırılır, böylece deliğin çevresi deforme olur ve deforme olan nesne kılavuz oluğa bastırılır. [4] : AVANTAJ-Hepsi karbon çelik malzeme, çinko kaplama, yüksek sertlik, paslanma, aşınma direnci ve mükemmel korozyon direnci kullanır.Geleneksel kaynak somununu değiştirin, sac, ince boru kaynağı ve eriyebilir sorununu telafi edin.51"(D) Uzunluğu : 20mm/0.

Ürün hakkında

Material:
Carbon Steel
Color:
Multicolored
Finish:
Zinc Plated
Head Type:
Flat Head
Body Design:
Knurled
Thread Size:
M10(Dia)
Drill Hole Size:
13mm/0.51(D)
Length:
20mm/0.79(L)
Head Outer Diameter:
17mm/0.67(D)
QUANTITY INCLUDED - 30pcs x Rivet Nuts:
ADVANTAGE - All use carbon steel material, zinc plating finish, high hardness, no-rust, wear-resistance, and perfect corrosion resistance. Replace the traditional welding nut, make up for the problem of metal sheet, thin tube welding and fusible.:
INSTALL - The rivet nut is designed to solve the problem that the material is too thin to process the thread. It needs to be riveted with a pneumatic or hand rivet tool. The teeth of the nut are pressed into the plate by an external force so that the periphery of the hole is deformed, and the deformed object is pressed into the guide groove. This achieves the locking effect. :

Müşteri seçim