Xgxmz Yoga Headstand Tezgah, Katlanabilir İnversiyon Sandalye Streç Bantlar ve Kolları, Ters Eğitim Ev Jimnastik Salonu

Xgxmz Yoga Headstand Tezgah, Katlanabilir İnversiyon Sandalye Streç Bantlar ve Kolları, Ters Eğitim Ev Jimnastik Salonu

Emre için Kİ
₺ 1.67
kullanılabilirlik:

Sağlam PU Deri U-Şekilli pedrenk : siyahboyutu : 66×43×40cmağırlık kapasitesi : ≤200kgpaket içeriği : 1 × Yoga headstand tezgahı2 × Direnç bantlarıgüvenlik ipuçları : 1. Tezgah üzerinde düzgün bir şekilde dikey bir şekil oluşturmadan amuda kalkmayın.Bilek/eklem yaralanmalarını önlemek için yeterli çekirdek gücü elde etmelisiniz.2. Herhangi bir egzersiz veya kondisyon programına başlamadan önce doktorunuza danışmalısınız.Özellikle hipertansiyon, kardiyovasküler ve serebrovasküler hastalıkları olan hastalar.3. Bu özellikle 35 yaşın üzerindeyseniz, daha önce hiç egzersiz yapmadıysanız, hamileyseniz veya bir hastalık veya sırt yaralanması geçiriyorsanız önemlidir.4. Kullanım sırasında çocukları ve evcil hayvanları ekipmandan uzak tutun.

Ürün hakkında

Material:
Thick alloy bracket; PU Leather U-Shaped Pad
Color:
Black
Size:
66×43×40cm
Weight capacity:
≤200Kg
Package including:
1 × Yoga headstand bench:
2 × Resistance bands:
SAFETY TIPS:
1. Do not perform handstand without properly forming a vertical shape on the bench. You must obtain enough core strength to prevent wrist/joints injuries.:
2. Before starting any exercise or conditioning program you should consult with your physician. Especially patients with hypertension, cardiovascular and cerebrovascular diseases.:
3. This is especially important if you are over the age of 35, have never exercised before, are pregnant, or suffer from an illness or back injury.:
4. Keep children and pets away from equipment when in use. :

Müşteri seçim