LıGuVCY 100 Adet cırt cırt Zımpara Diskleri 5 İnç Deliksiz 80-Grit cırt cırt Zımpara Pedleri orbital zımpara makinesi

LıGuVCY 100 Adet cırt cırt Zımpara Diskleri 5 İnç Deliksiz 80-Grit cırt cırt Zımpara Pedleri orbital zımpara makinesi

Emre için Kİ
₺ 51.38
kullanılabilirlik:

Cırt cırt zımpara disklerimiz, hızlı ve uzun ömürlü zımparalama sağlayan yüksek kaliteli alüminyum oksit aşındırıcıdan yapılmıştır.Zımpara kağıdı zımpara diski tıkanmaya ve yüklenmeye karşı maksimum dirence sahiptir, verimliliğinizi artırır ve malzeme tüketimini azaltır.Cırt cırt destek, deliksiz zımpara disklerinin değiştirilmesini hızlı ve kolay hale getirir, arka yapışma daha iyi tutar.Kolay kurulum ve kaldırma.Sıradan rastgele yörüngeli zımpara kağıdına kıyasla, tozsuz cırt cırt destekli zımpara kağıdımız aşınma direncini ve yumuşaklığını artırarak kırılmaya daha az eğilimli ve daha dayanıklı hale getirir.Cırt cırt zımpara pedleri orbital zımpara makinesi zımpara kağıdı altın zımpara diski, metal işleme metal zımparalama, işçilik, ev, alçıpan, endüstriyel, fiberglas, plastik veya zımparalanması gereken diğer yüzeylerde kullanım için uygundur.Paket içerir 100 ADET 5 inç çap 80 Grit deliksiz yuvarlak zımpara kağıdı kanca ve halka destekli sarı renkte rastgele yörünge zımpara kağıdı. 100 Adet cırt cırt zımpara diskleri 5 inç deliksiz 80-Grit cırt cırt zımpara pedleri orbital zımpara makinesi Zımpara parlatma aksesuarları için altın zımpara diskişartname : Paket miktarı : 100 paketboyutu : 5 inç çapgrit : 80 Sanding malzemesi : alüminyum oksitözellikler : 1. Cırt cırt zımpara disklerimiz, hızlı ve uzun ömürlü zımparalama sağlayan yüksek kaliteli alüminyum oksit aşındırıcıdan yapılmıştır.2. Zımpara kağıdı zımpara diski tıkanmaya ve yüklenmeye karşı maksimum dirence sahiptir, verimliliğinizi artırır ve malzeme tüketimini azaltır.3. Cırt cırt destek, deliksiz zımpara disklerinin değiştirilmesini hızlı ve kolay hale getirir, arka yapışma daha iyi tutar.4. Kolay kurulum ve kaldırma.5. Tozsuz cırt cırt destekli zımpara kağıdımız, aşınma direncini ve yumuşaklığını artırarak kırılmaya daha az eğilimli ve daha dayanıklı hale getirir.

Ürün hakkında

Package Quantity:
100-Pack
Size:
5-inch diameter
Grit:
80
Sanding Material:
Aluminum oxide
Features:
1. Our hook and loop sanding discs are made from high quality aluminum oxide abrasive, delivering fast and long lasting sanding.:
2. Sandpaper sanding disc has maximum resistance to clogging and loading, increasing your productivity and reducing material consumption.:
3. Hook and Loop backing make no-hole sandpaper discs replacement quick and easy, the back adhesion holds up better.:
4. Easy installation and removal.:
5. Our dust-free hook and loop backed sandpaper has improved abrasion resistance and softness, making it less prone to breakage and more durable.:

Müşteri seçim